• Instagram Social Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • Twitter Социальные Иконка

Сімейні ретріти

    «Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.»     До Ефесян 2:10

     З 2008 року церква «Фіміам» спільно з місією «Джоні та друзі» та місією «HART» проводить сімейні табори відпочинку.  Завдяки цим таборам батьки діток з інвалідністю мають нагоду відпочити від щоденного рутинного догляду за ними та отримати зцілення душ у Божій любові.

     Програма кожного сімейного табору залишає незабутні враження в серцях дітей та батьків. Невід'ємною частиною кожного ранку є активна весела зарядка яка «заряджає» бадьорістю і гарним настроєм на цілий день. На біблійних уроках учасники в цікавій ігровій формі досліджують біблійні історії. Батьки також мають змогу вивчати Слово Боже, але роблять вони це окремо від дітей. Діти з радістю беруть участь в загальнотабірних і спортивних іграх, естафетах та конкурсах на свіжому повітрі. Окремо варто зазначити місце проведення відпочинку, це ретріт центр в с. Заозерне. Дивовижний ліс, та можливість отримати сонячні ванни на березі чистого озера. Під час ранкових та вечірніх програм всі разом моляться, прославляють Господа в піснях, дивляться вистави лялькового театру, переглядають фото дня, слухають цікаві проповіді та, звичайно, отримують безліч подарунків. На уроках творчості майструють (самостійно чи з допомогою волонтерів) чудові сувеніри й подарунки. Увечері – спілкування навколо вогнища з гарячим чаєм та різноманітною смакотою, приготованою на вогні.

     Родзинкою кожного сімейного табору є вечірка для дітей та святковий бенкет для батьків. Дітлахи насолоджуються святковою програмою з веселим ведучим, кумедними співаками, цікавою виставою, конкурсами й призами. Батьки мають святкову вечерю та затишне спілкування під супровід музики. Шість днів перебування у сімейному таборі проминають дуже швидко. Проте всі - і відпочиваючі, і волонтери – з нетерпінням чекають наступного літа, щоб хоч на декілька днів, забуваючи про щоденні переживання та життєві клопоти, знову зустрітися з друзями та об’єднатись у одну велику сім’ю любов’ю нашого Господа Ісуса Христа.