• Instagram Social Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • Twitter Социальные Иконка

Запрошуємо до нас в групу:

  • Нові Можливості

Клуб «Нові Можливості»

     15 листопада 2012 року в приміщенні церкви «Фіміам» вперше відбулася клубна зустріч для людей з інвалідністю. «Нові можливості» — саме так називається клуб, зустріч у якому проводиться один раз на два місяці.

     Щодня Бог дає нам тисячі різних можливостей! Можливість змінитися, можливість щось почати спочатку, можливість проявити себе чи відкрити в собі нові таланти. 

     Цілі клубу: разом знаходити нові можливості, відкривати та розвивати їх у собі, шукати нові цікаві знайомства, а також формувати близькі стосунки з Богом, що є сенсом нашого життя.

     Кожну зустріч клубу з любов’ю готує команда відданих служителів і волонтерів, намагаючись зробити її святковою та особливою. Спогади про цікаві ігри, співи, частування, сценки та роздуми на актуальні в нашому житті теми залишаються в серці кожного, хто відвідує ці зустрічі (зазвичай це – до 50-ти людей з інвалідністю).

1/1

     «Це гарний час, аби мати можливість для духової підтримки людей не лише влітку, коли ми проводимо час у таборі відпочинку. Дуже добре, що ми можемо опікуватися більшою кількістю людей з інвалідністю впродовж року», - розповідає Сергій Больчук, відповідальний за служіння людям з інвалідністю у церкві «Фіміам».