logo

Проживання з підтримкою

Проживання з підтримкою

       В реабілітаційному комплексі «Агапе» ми надаємо можливість тимчасового проживання підтримуючого типу. Цією опцією можуть користуватися люди з інвалідністю, які не потребують реабілітації, але з певних причин потребують тимчасового проживання в спеціалізованому та адаптованому закладі, де їм зможуть надати професійний догляд та допомогу.
      Термін перебування в комплексі може тривати від декількох 
днів до декількох тижнів. Люди з інвалідністю , які перебувають на тимчасовому проживанні в комплексі, отримують послуги цілодобового догляду, медичного супроводу та індивідуальні заняття з тренером в тренажерному залі.

      Територія та приміщення реабілітаційного комплексу «Агапе» повністю адаптовані та пристосовані для людей, що користуються кріслом колісним

або керують електровізком.  

    Ми розуміємо, що наш комплекс не зможе прийняти людей на постійне перебування, а лише на тимчасове, на декілька місяців, щоб проходити реабілітацію. Тому, ми маємо мрію і бажання і бачення побудувати будиночки для постійного проживання, щоб люди могли проживати на території реабілітаційного комплексу, мати спілкування з іншими людьми з інвалідністю, навчатися, розвиватися.