logo

Про нас

НАША ІСТОРІЯ

      В 2001 році, молода сім’я Сергія та Наталії Больчук з м. Луцьк потрапила в автомобільну аварію, внаслідок якої Наталія зламала шию і залишилася паралізованою. Півтора року поневірянь по лікарнях і санаторіях показали сім’ї, яке важке життя людей з інвалідністю в Україні.

І Господь спонукав їхні серця до того, щоб допомагати таким людям. Вони звернулися до церкви «Фіміам» з пропозицією розпочати служіння людям з інвалідністю, і церква підтримала.

      Здавалося б, трагедія зруйнувала всі плани на майбутнє, однак саме вона дала поштовх початку роботи з людьми з інвалідністю на Волині. З часом сформувалася команда молодих людей, що були залучені до цієї роботи.  Спочатку команда людей з церкви організовувала святкові зустрічі для людей з інвалідністю та членів їх сімей для знайомства, спілкування, підтримки та соціальної адаптації.

     Згодом подружжя Больчуків разом з командою почали організовувати літні табори для людей з інвалідністю та сімей, що виховують дітей з інвалідністю. Команда росла та почала охоплювати як дорослих людей так і дітей з інвалідністю та їх сімей. Молоді люди з команди почали здобувати освіту в сфері фізичної реабілітації, медсестринства, соціальної роботи та мануальної терапії.

      В 2007 році відкрився кабінет реабілітації на базі приміщення церкви, де команда надавала послуги реабілітації та масажу на волонтерських засадах. Пізніше реабілітаційний кабінет переріс в центр активної реабілітації.

     З 2016 року подружжя Больчуків разом з іншими членами команди започаткували громадську організацію «Агапе Україна», на базі якої розпочав свою діяльність Реабілітаційний комплекс «Агапе».

    

ВІДКРИТТЯ
РК «АГАПЕ»

Перший в Україні реабілітаційний комплекс для 

людей з інвалідністю,  відкрили на Волині. 

Знакова подія відбулась 25 червня 2016 року в 

селі Боратин Луцького району.


      «Агапе Україна» – неприбуткова громадська організація, яка створена для роботи з людьми з інвалідністю. Діяльність організації базується на християнських цінностях і здійснюється командою самовідданих, посвячених людей, що практично піклуються про людей з інвалідніст та їх потреби. Робота організації дуже різноманітна та включає багато різних напрямків: соціальна та психологічна робота, робота з дітьми
та молоддю, що мають інвалідність (студії творчості, табори), роздача крісел колісних та інших засобів пересування, ремонт крісел колісних та реабілітація.
     Ми запрошуємо до співпраці людей, які цінують нашим Баченням, хочуть приєднатися до Місії, та поважають наші Цінності.

БАЧЕННЯ

  Відкривати нові можливості для людей з інвалідністю та проголошувати біблійний погляд на інвалідність в суспільстві.

 

МІСІЯ

     Практично сприяти фізичному, соціальному та духовному розвитку людей з інвалідністю, завдяки діяльності, яку здійснює організація. Ділитися досвідом та ресурсами для заохочення інших до служіння людям з інвалідністю.  

 

ЦІННОСТІ

1. Шанувати Бога у всьому, що ми робимо. У всіх своїх словах та ділах ми намагаємося відображати Божу сутність.

 

«…служити Йому без страху, а лише зі святістю й праведністю перед Ним у всі дні життя нашого.» (Луки 1:74, 75)

 

 

2. Цінувати життя кожної людини. Незалежно від статі, віку та стану здоров’я, усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Ми цінуємо і поважаємо обдарування кожної людини, включно людей з інвалідністю.

 

«Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої, і душа моя відає вельми про це!» (Псалми 138:14) 

 

 

3. Будувати взаємовідносини, що базуються на довірі та повазі. Волонтери та працівники організації демонструють терпіння, лагідність, доброту, самоконтроль та єдність у добровільній роботі, яку вони виконують.

 

«Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась.» (1 Івана 4:12)

 

 

4. Здійснювати допомогу компетентно та відповідально. Ми  турбуємося про якісне виконання діяльності та зростаємо в кваліфікації, щоб надавати якісні послуги.

 

«І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.» (Колосянам 3:23, 24)

     Цілі громадської організації «Агапе Україна» спрямовані на фізичний, соціальний та духовний розвиток людей з інвалідністю та втілюються такими підрозділами (видами діяльності) служіння:

 

  • Реабілітаційний комплекс «Агапе».

  • Транспортування (доставка) людей з інвалідністю.

  • Студія «Творчість», студія «Joy».

  • Християнський клуб «Нові можливості».

  • Літні табори відпочинку для дітей та дорослих з інвалідністю.

  • Спільність: домашні церкви, навчання, загальні зустрічі, відвідування, допомога, відпочинок.

  • Склад та майстерня для ремонту візків, встановлення ліфтів.

  • Обмін теоретичною та практичною інформацією про служіння.

НАША КОМАНДА

Bolchuki_edit

Сергій і Наталія Больчуки
Відповідальні за ГО «Агапе Україна»

icon2

Анна Лещук
Виконавчий директор

Світлана Гусєва
Відповідальна за реабілітацію

Керрі Мосс
Відповідальна за тренувальний
центр фізичних терапевтів

Антонюк Роман
Адміністратор

Юрій Кутас
Старший доглядач РК «Агапе»

Сергій Лакей
Відповідальний за транспрот
та склад по ремонту засобів реабілітації

Лариса Новацька
Відповідальна за «Студію Творчість»
та зустрічі для дітей

Макс і Зоряна Васільцові
Відповідальні за християнський клуб
«Нові можливості»

Галина Цимбал
Прес - секретарка