logo

Студії

Студія «Творчість»

     

      У 2007-му році розпочала свою діяльність студія «Творчість», мета роботи якої – розвиток талантів та можливостей дітей та молоді з інвалідністю, а також викладання їм духовних істин. 


                                                                                                   Студія «Творчість» регулярно проводить:


● Майстер-класи для 30-ти дітей з інвалідністю по виготовленню сувенірів (на кожне таке заняття залучаються волонтери, які
допомагають дітям) 

● Групи підтримки для мам, що мають дітей з інвалідністю (під час
зустрічей проходить вивчення Біблії, надається соціальна та психологічна допомога матерям, які щодня доглядають за дітьми)
● Групи спілкування для дітей, підлітків та молоді з інвалідністю, де відбувається вивчення Біблії, надається соціальна і духовна підтримка учасникам. Діти вчаться бути корисними, реагувати на потреби інших та брати участь у житті одне одного, вітаючи з днями народження, особливими датами та досягненнями.


     Майстерня творчості працює щоденно. Там виготовляються сувеніри, жіночі прикраси та мило ручної роботи. Волонтери студії займаються професійним дизайном і оформленням урочистих подій, щоб мати можливість фінансувати проекти майстер-класів студії «Творчість» для
дітей з інвалідністю. Також вони беруть активну участь у ярмарках,популяризуючи вироби, зроблені людьми з інвалідністю.


     Мрія волонтерів студії – досягти самофінансування майстер-класів та забезпечити робочими місцями талановитих людей з інвалідністю шляхом продажу виробів, зроблених ними.