logo

Студії

Студія «Творчість»

   У 2007-му році розпочала свою діяльність студія «Творчість», мета роботи якої – розвиток талантів та можливостей людей з інвалідністю, а також викладання їм духовних істин.
Студія «Творчість» регулярно проводить:
  • Майстер-класи для 30-ти людей з інвалідністю по виготовленню сувенірів (на кожне таке заняття залучається близько 30-ти волонтерів);
  • Групи підтримки для мам дітей з інвалідністю (під час зустрічей проходить вивчення Біблії, надається соціальна та психологічна допомога матерям, які щодня доглядають за дітьми);
  • Групи спілкування для дітей, підлітків та молоді, де відбувається вивчення Біблії, надається соціальна і духовна підтримка учасникам. Діти вчаться бути корисними, реагувати на потреби інших та брати участь у житті одне одного, вітаючи з Днями народження, особливими датами та досягненнями.
  Майстерня творчості працює щоденно. Там виготовляються сувеніри, жіночі прикраси та мило ручної роботи. Волонтери студії займаються професійним дизайном і оформленням урочистих подій, щоб мати можливість фінансувати проекти майстер-класів студії «Творчість» для людей з інвалідністю. Також вони беруть активну участь у ярмарках, популяризуючи вироби, зроблені людьми з інвалідністю.
   Мрія волонтерів студії: завдяки продажу виробів, зроблених руками людей з інвалідністю, вийти на самофінансування майстер-класів та забезпечити робочими місцями талановитих людей з інвалідністю.