• Instagram Social Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • Twitter Социальные Иконка

Проживання

     В реабілітаційному комплексі «Агапе» ми надаємо проживання підтримуючого типу людям з інвалідністю, які проходять фізичну реабілітацію, соціально-побутову адаптацію або по певних причинах потребують тимчасового проживання.  
     Команда кваліфікованих доглядачів  завжди з розумінням надасть допомогу в усіх побутових та фізіологічних потребах.

     Наша ціль - організувати для людей з інвалідністю проживання з підтримкою, яке дозволяє людині почувати себе вільною, коли те, що вона може робити самостійно, людина робила без допомоги, а в тому, що для неї складно, людина отримувала підтримку. Коли людина під час реабілітації набуває можливість виконувати певні навички, тоді відповідно змінюється і підтримка.

   Територія та приміщення комплексу «Агапе»  повністю адаптовані і пристосовані під електровізки. Скрізь широкі двері та проїзди, спеціалізовані ванні кімнати, простора їдальня та зал для зустрічей.

1/3

      Ми розуміємо, що наш комплекс не зможе прийняти людей на постійне перебування, а лише на тимчасове, на декілька місяців, щоб проходити реабілітацію. Тому, ми маємо мрію і бажання і бачення побудувати будиночки для постійного проживання, щоб люди могли проживати на території реабілітаційного комплексу, мати спілкування з іншими людьми з інвалідністю, навчатися, розвиватися.

1/1