logo

Спільність

Спільність

     Люди з інвалідністю часто залишені сам на сам зі своєю інвалідністю і проблемами пов’язаними з нею. Вони стають ізольованими від суспільства, внаслідок чого з’являються різні психологічні проблеми: страх, крах надії, почуття безпомічності, апатія, депресія.
     З 2005-го року розпочали проводити зустрічі для людей з інвалідністю, де вони можуть поспілкуватись, познайомитись один з одним, почути Слово Боже. Також проводяться святкові зустрічі для діток з інвалідністю.
     Інтегруємо людей з інвалідністю у домашні церкви, де вони відчувають себе частиною тіла Христа, приймають участь в обговоренні актуальних тем і здобувають нових друзів. Також навчаються проводити групи, щоб в майбутньому бути лідерами і навчати інших.
     Регулярно проводимо навчання по вивченню Слова Божого, де люди мають можливість глибше пізнавати Бога.

     Для окремих людей з інвалідністю важко даються переїзди на заняття чи на богослужіння, тому з ними налагоджене індивідуальне навчання.

     По можливості вирішуємо побутові проблеми – забезпечуємо засобами гігієни та гуманітарним одягом людей з інвалідністю, встановлюємо електропідйомники.