logo

Табори для дорослих

Табори для дорослих

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які 

Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» (Ефес. 2:10)

      З 2006 року церква «Фіміам» спільно з братами та сестрами з інших церков проводить табори для людей з інвалідністю. Основою кожного табору є вивчення Слова Божого та пізнання благодаті Ісуса Христа. 

     Кожен день, проведений у таборі, дарує людям з інвалідністю безліч приємних вражень та позитивних емоцій. Впродовж відпочинку учасники знайомляться та спілкуються, досліджують Слово Боже на біблійних уроках, реалізовують свої здібності й таланти на уроках творчості, малювання та англійської мови, роблять чудові зачіски та макіяж у спа-салоні, катаються на конях, грають у різноманітні спортивні й загальнотабірні ігри, переглядають фото дня, і, звичайно, смачно снідають, обідають та вечеряють.

     Щовечора всі учасники табору з задоволенням дивляться театральні постанови, а опісля роздумують про своє життя, слухаючи проповіді.

     Особливість та неповторність кожного табору залишає незабутні враження в серцях людей з інвалідністю. За шість днів, проведених на природі, люди з інвалідністю, їхні родичі й команда табору стають єдиною дружною сім’єю, яка складається зі 150 членів «родини».

     Загалом у кожному таборі відпочиває до 50 людей з інвалідністю.