logo

Табори для дорослих

Табори для дорослих

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які 

Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» (Ефес. 2:10)

     З 2006 року церква «Фіміам» спільно з ГО «Агапе Україна» та волонтерами з інших церков проводить табори для людей з інвалідністю.
Основною метого кожного табору є відпочинок для людей з інвалідністю, соціальна інтеграція, адаптація, спілкування, вивчення Слова Божого
та розмірковування над християнськими принципами життя.

      Кожен день, проведений у християнському таборі, дарує людям з інвалідністю багато приємних вражень та позитивних емоцій. Впродовж відпочинку учасники табору знайомляться та спілкуються, досліджують Слово Боже на біблійних уроках та реалізують свої здібності та вміння на студіях творчості (малювання, вивчення англійської мови, тощо). Жінки можуть скористатися послугами спа-салону, де вони можуть відвідати перукаря, зробити макіяж, манікюр та масаж. Також учасники табору мають можливість кататися на конях, грати у різні спортивні, загальнотабірні танастільні ігри, відпочивати на озері та брати участь у багатьох інших цікавих видах діяльності.

     Щовечора всі учасники табору з задоволенням відвідують вечірні програми, де вони можуть переглядати постанови, брати участь у конкурсах, змаганнях та весело проводити час.

     Особливість та неповторність кожного табору залишає незабутні враження в серцях людей з інвалідністю. За шість днів, проведених на природі, люди з

інвалідністю, їхні родичі й команда табору стають єдиною дружньою сім’єю, яка може налічувати до 150 людей.

     Загалом, у кожному таборі відпочиває до 50 людей з інвалідністю.