logo

Сімейні ретріти

Сімейні ретріти

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які 

Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» (Ефес. 2:10)

      З 2008 року церква «Фіміам» спільно з місією «Джоні та друзі» та місією «HART» проводить сімейні табори відпочинку. Завдяки цим таборам<

батьки дітей з інвалідністю мають нагоду відпочити від щоденного рутини, насолодитися спілкуванням та відпочити душею. 

     Програма кожного сімейного табору залишає незабутні враження в серцях дітей та батьків. Невід’ємною частиною кожного ранку є активна весела руханка, яка «заряджає» бадьорістю і гарним настроєм на цілий день. На біблійних групах батьки досліджують християнські принципи життя а діти вивчають біблійні історії в цікавій ігровій формі. Діти з радістю беруть участь в загальнотабірних і спортивних іграх, естафетах, змаганнях та конкурсах на свіжому повітрі. Більшість таборів організовуються у Ретрит Центрі в с. Заозерному. Сосновий ліс та озеро дають можливість людям відпочити на природі.
     На заняттях з творчості діти разом з волонтерами роблять вироби своїми руками, залишаючи собі на згадку гарні сувеніри та подарунки. Увечері сім’ї збираються навколо вогнища: зігріваються гарячим чаєм, смажать їжу на вогнищі, співають табірні пісні та гарно проводять час.
     Родзинкою кожного сімейного табору є вечірка для дітей та святковий бенкет для батьків. Діти насолоджуються святковою програмою з веселим ведучим, кумедними співаками, цікавою виставою, конкурсами та призами. Батьки мають святкову вечерю та затишне спілкування під супровід музики.
     Шість днів перебування у сімейному таборі проминають дуже швидко. Проте і відпочиваючі, і волонтери з нетерпінням чекають наступного літа, щоб хоч на декілька днів, забуваючи про щоденні переживання та життєві клопоти, знову зустрітися з друзями та об’єднатись у одну велику та дружню родину.