logo

Новини

“Тут вже немає що думати: або ми їх, або вони нас” – історія Олександра з Дніпра

В середині березня 2023 року на півдні Німеччини вперше відбувся Міжнародний військовий ретрит за участі 19 Захисників України, які отримали поранення при виконанні бойових завдань із 2014 року й донині. Влаштували його організація зі США «Джоні та друзі» спільно з «Реабілітаційним Комплексом «Агапе Україна».

Агапе Україна 5 історій життя

Агапе Україна: 5 років – 5 історій життя.
Історія 5

Оксані Капішевській 48 років. Вона мріє знайти роботу, бо – це рух уперед, самореалізація та постійний дохід, мати пандус біля будинку, знову потрапити до Львова, аби скуштувати справжньої тамтешньої кави…

Моє падіння привело мене до Бога.

Одного зимового вечора ми з компанією були на квартирі, випивали і вживали наркотики. Так гуляли, що сусіди викликали міліцію. Ми їм не відкривали, вони почали вибивати двері.

Агапе Україна: 5 років – 5 історій життя.
Історія 4

Коли розпочалася Революція Гідності, Віталій без зайвих роздумів долучився до протестувальників на Майдані. Згадуючи Верещагіна – героя кінофільму «Біле сонце пустелі, каже, що просто «за державу було прикро».

Агапе Україна: 5 років – 5 історій життя.
Історія 3

Роману Юрчуку – 24 роки. Крайні 5 із них він провів на візку.  Хтось міг би розкиснути, впасти у депресію. А він дивиться на всі обставини через призму підліткового максималізму…

Агапе Україна: 5 років – 5 історій життя. Історія 2

Проблем і негараздів у житті Євгенії вистачило б на написання роману в кількох частинах або сценарію багатосерійного фільму.