logo

Новини

🍂Холодної осені приємно згадувати події літа

«БЕЗСТРАШНі» – так називалася програма ретриту , який відбувся 20-24 серпня 2023 року в прекрасному гостьовому центрі „ Schönblick“, Німеччина для 30 сімей , які опікуються людьми з інвалідністю.

У Карпатах відбувся Ретрит “Безстрашні” для військовослужбовців, котрі отримали поранення й травми, захищаючи кордони України від російського агресора.

Організували його громадська організація Агапе Україна спільно з церквою Церква Фіміам.

Ретрит для біженців з інвалідністю в Бад Бланкенбурзі

Біженців з інвалідністю разом з родинами , з 21 по 26 травня гостинно приймав Evangelisches Allianzhaus в місті Бад-Бланкенбург.

«Жива надія для кожного»: ретрити для біженців в Європі.

Впродовж весни через громадську організацію «Агапе Україна» вдалося евакуювати 12 груп до країн Європи. 600 людей з інвалідністю та членів їхніх родин з різних міст та областей України.

Відео. Ретрит для дорослих людей з інвалідністю FKN 2021

Сімейний ретрит для дорослих людей із інвалідністю відбувся на Любомльщині. Тривав він із 27 червня до 1 липня 2021 року. Організувала ж його команда Реабілітаційного комплексу «Агапе Україна» разом із євангельською церквою міста Луцька «Фіміам».
Пропонуємо переглянути відео.

Тетяна Федчишина: Нас тут люблять
і сприймають такими, якими ми є

Відбувся Сімейний ретрит для дітей із інвалідністю – 2021. Він став третім і завершальним серед відпочинків для людей із проблемами зі здоров’ям…